Bir Yılda %313.19 Kazandıran YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. ( YEOTK), şirket ve müşterisi arasında proje geliştirme, güneş enerjisi santrali kurulumu ve devreye alma hizmetlerini içeren önemli bir sözleşme imzaladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na duyurdu. İmzalanan sözleşme tutarı USD 11.715.000+KDV olarak belirlenmiştir.

Devlet Su İşleri İhalesini KBORU Kazandı: 20,7 Milyonluk Anlaşma İmzalandı! Devlet Su İşleri İhalesini KBORU Kazandı: 20,7 Milyonluk Anlaşma İmzalandı!

Şirket, enerji sektöründeki arz- talep dengesindeki değişiklikleri değerlendirerek yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslim kurulum faaliyetlerine odaklanmıştır. Mühendislik, tedarik ve kurulum alanlarında faaliyet gösteren şirket, müşterilere proje geliştirme&anahtar teslim kurulum hizmeti sunarak sektöre katma değerli ve inovatif çözümler sağlamaya devam etmektedir.

YEOTK'nın sunduğu hizmet paketi, tesisler için uygun arazilerin bulunması, çağrı mektuplarının alınması, çevresel etki değerlendirmesi (ÇED) raporlarının hazırlanması, izin ve ruhsatların alınması, mühendislik, ürün seçimi ve tedariği ile anahtar teslim kurulumu içermektedir.

Yapılan KAP Açıklaması:

Şirketimiz ile bir müşterisi arasında proje geliştirme, güneş enerjisi santrali kurulumu ve devreye alma hizmetlerini kapsayan USD 11.715.000+KDV tutarında sözleşme imzalanmıştır.
Şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışında, son zamanlarda enerjideki arz-talep dengesinin bozulması ile bu alandaki anahtar teslim kurulum faaliyetlerine ağırlık vermiştir.
Odağımıza mühendislik, tedarik ve kurulum işlerinin yanısıra, proje geliştirme hizmetlerini de ekleyerek sektöre katma değerli ve inovatif çözümler sunmaya devam etmekteyiz.
Müşterilerimize sunmuş olduğumuz Proje geliştirme&anahtar teslim kurulum hizmeti paketi; tesisler için uygun arazilerin bulunması, çağrı mektuplarının alınması, çed raporlarının hazırlanması, tüm izin ve ruhsatlarının alınmasını ile mühendislik, ürün seçimi ve tedariği ve anahtar teslim kurulumunu kapsamaktadır. İşbu açıklamamız ile açıklamamızın İngilizce çevirisi arasında herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Editör: Abdurrahman Zougari