Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. (FORTE) yatırımcısına;

  • 5 günde %12.31
  • 1 ayda %0.41
  • 6 ayda %196.99
  • 1 yılda %449.14 kazandırmayı başarmıştı.

Şirket, 22 Aralık 2023 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında alınan yeni yatırımı hakkındaki kararı Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) duyurdu.

Şirket, tarım sektörünün ihtiyaçları ve mevcut iş fırsatları doğrultusunda piyasa araştırmaları yapılmasını ve uygun görülen tarım teknolojileri alanındaki yatırım projelerinin değerlendirilmesi için çalışmalara başlama kararı aldı.

Yönetim Kurulu'nun oy birliği ile alınan bu karar, FORTE'nin faaliyet alanını genişletme ve yeni iş fırsatlarına odaklanma stratejisinin bir parçası olarak değerlendirilebilir.

Tarım teknolojilerindeki potansiyel yatırımlar, şirketin büyüme ve çeşitlenme hedeflerine yönelik atılmış önemli bir adım olarak görülebilir.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformuda Yaptığı Açıklama:

Şirketimiz Yönetim Kurulu, 22/12/2023 tarih ve 2023/37 sayılı karar ile; tarım sektörünün ihtiyaçları ve sektörde bulunan potansiyel iş fırsatları çerçevesinde; piyasa araştırmaları yapılmasına ve tarım teknolojileri alanında uygun görülen yatırım projelerinin değerlendirilmesi konusunda oy birliği ile karar almıştır. 

Konu ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna ve pay sahiplerimize duyurulur.

ASELS %37 Yükselecek mi? Aracı Kurum "AL" Dedi ASELS %37 Yükselecek mi? Aracı Kurum "AL" Dedi

Saygılarımızla 

Editör: Abdurrahman Zougari