%325 kazandıran halka arzdan 615.000 Euro'luk imza!

6 Şubat 2023 tarihinde 31 TL'den leme başlayan hisse 6 ayda yüzde 150 işleme başladığı tarihten bu yana gördüğü en yüksek fiyattan %325 oranında primlenerek 135 TL seviyelerine kadar çıktı. Hisse şuan 107 TL fiyatından işlem görnektedir

BVSAN İş Anlaşması!

Bülbüloğlu Vinç Şirketi yurt içi bir firma ile döküm vinci üretimi ve teslimi için sözleşme imzalamış olup, sözleşme bedeli 615.000 Euro'dur. Söz konusu vincin teslimatının 35 hafta  içerisinde   tamamlanması planlanmaktadır. 

%17 Bedelsiz Beklerken Yarın Temettü Geliyor! %17 Bedelsiz Beklerken Yarın Temettü Geliyor!

Bülbüloğlu Vinç Ne İş Yapar?

Bülbüloglu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 30.06.2022 tarihi itibarıyla, 155 beyaz yaka, 268 mavi yaka olmak üzere toplam 423 personeli ile sanayi kuruluşu olarak çelik konstrüksiyon ve vinç imalatı sektöründe hizmet vermektedir. Şirket, yurt içi ve yurt dışı özel ve kamu kuruluşları için mühendislik ve projelendirme, anahtar teslim her türlü vinç imalatlar, her türlü çelik konstrüksiyon imalatı, satış pazarlama, üretim faaliyetleri, saha, tıp ve özel test hizmetleri, satış sonrası hizmetler alanlarında faaliyet göstermektedir.

Aynı zamanda bünyesinde bulunan nitelikli, eğitimli, tecrübeli proje ekibi ile teknik çalışmaya önem vermekte, yeniliklere, gelişime açık bir yol izlemektedir.

Teknolojinin yeni imkanlarını sürekli olarak üretim grubuna yansıtmakta olan şirket, bilgisayar destekli tasarım yapmakta, bir kısım imalatlarında da bilgisayar teknolojisinden yararlanmaktadır.

Tasarım konusunda herhangi bir firma ile lisans veya know-how anlaşması olmayıp tüm tasarımlar şirkete aittir. Şirket aynı zaman da AR-GE merkezidir.

AR-GE merkezi aktif çalışmalar ile ürünlerini sürekli geliştirmekte ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere imalat portföyüne katmaktadir. Şirket her türlü vinç imalatı, montajı, test ve devreye alma hizmetlerini entegre bir hizmet halinde anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Editör: Nida Türk