%733.33 Sermaye Artırımı! %733.33 Sermaye Artırımı!

Bülbüloğlu Çelik, Avrupa'daki Yeni Enerji Tesisi İçin Ek Sözleşme İmzaladı

Bülbüloğlu Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Avrupa'da kurulacak olan yeni bir enerji tesisi, özellikle pil fabrikası için çelik konstrüksiyon imalatı projesinin ikinci etabında kullanılmak üzere 1.380.650 Euro tutarında ek bir sözleşme imzaladı.

Şirketin sermayesinin %85'ine sahip olduğu projenin ikinci etabının üretimi planlanan tamamlanma tarihi Haziran 2024 olarak belirlendi.

BVSAN Güncel İstatistiği:

Hisse aylardır oldukça durağan seyrediyor.

26 Temmuz'dan 17 Ekim'e kadar sadece %92'lik artış gösteren hisse, 17 Ekim itibariyle dalgalanmalı olarak düşüşe geçmiş görünüyor.

26 Aralık'a kadar negatif yönde seyreden hisse, 26 Aralık'tan beri düşük bir ivmeyle yukarı yönde seyrediyor.

Genel grafiğine bakıldığında ise hisse, son 6 ayda %36.95, son 1 ayda ise %45.63 değerlenmiş.

BVSAN Ne İş Yapar?

BVS Bülbüloğlu Vinç olarak 37.000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesislerinde CNC işleme merkezleri, CNC ve plazma kesim tezgahları, torna, freze, borverk tezgahları, otomatik bant kumlama makinaları ve ex-proof boya kabini ile gelişen teknolojilere paralel imalat yapılmaktadır.

KAP Açıklaması:

"Sermayesinin %85'ine sahip olduğumuz Bülbüloğlu Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş, ilk etabını üretmekte olduğu Avrupa'da yeni kurulacak olan bir enerji tesisinin (Pil fabrikasının) çelik konstrüksiyon imalatı projesi  ikinci etabının üretimi için 1.380.650.- Euro  tutarında ek sözleşme imzalamıştır. Söz konusu projenin Haziran  2024'de  tamamlanması planlanmaktadır."

Editör: Bengüsu Ogelman