Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ülkemizde yaşanan büyük deprem sonrası yardım kampanyaları başlatmıştı.

Sanayi Şirketinden %300'lük Bedelsiz Kararı! Sanayi Şirketinden %300'lük Bedelsiz Kararı!

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), Türkiye'de meydana gelen depremle ilgili dün bir paylaşımda bulunarak yardım kampanyası başlatacaklarını duyurmuştu.

Bugün açıklanan başka bir haber sosyal medyada vatandaşların takdirini topladı. Binance tarafından yapılan açıklama gündeme geldi.

100 USD yüklenecek

Binance deprem bölgesinde bulunan kullanıcıların hesabına $BNB cinsinden 100 USD yükleyecek.

Binance'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Binance, Türkiye'de meydana gelen son depremin yol açtığı yıkıma yanıt olarak, depremden en çok etkilenen bölgelerde yaşadığı belirlenen tüm Binance kullanıcılarına 100 ABD Doları değerinde BNB dağıtacak.

Kullanıcıların kimlik tespitinde, depremin önemli ölçüde etkili olduğu 10 ilde 6 Şubat'tan önce tamamlanan Adres Kanıtı (POA) esas alınacak: Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay."

Başvuruya gerek yok

Binance kullanıcıları yardımdan nasıl faydalanabileceğini düşünürken Binance tarafından konuyla ilgili açıklama geldi. Açıklamaya göre 6 Şubat'tan önce kurulumu tamamlanmış depremzede 10 ilde kayıtlı olan hesaplara otomatik olarak 100 dolar değerinde BNB tanımlanacak.

Editör: Erdem Yeşilyurt