Bugün ve yarın, A1 Capital Yatırım şirketinin halka arzı kapsamında talepler toplanmaya devam ediyor. Bu halka arz, sermaye artırımı şeklinde gerçekleşecek ve 25.000.000 lot payın halka arz edilmesini içeriyor.

A1 Capital Yatırım, Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde yürüttüğü yatırım hizmetleri ve faaliyetleriyle ilgili işletme sermayesi ihtiyacını karşılamak amacıyla bu halka arzı gerçekleştirme planı yapıyor.

Halka arz sürecinde "eşit dağıtım" yöntemi kullanılacak ve A1 Capital Yatırım şirketinin payları borsada "A1CAP" koduyla işlem görecektir. Halka arza katılacak yatırımcılar, T1-T2 bakiyelerini kullanamayacaklar.

A1 Capital Yatırım şirketinin halka arzında payların yüzde 20'si halka açık olacak ve halka arz fiyatı pay başına 25 lira olacaktır. Halka arza katılacak yatırımcılar, katılım miktarlarına göre hesaplanan lotlarla pay sahibi olacaklar. Örneğin, 1 milyon katılım durumunda 28 lot (700 TL), 1.2 milyon katılım durumunda 24 lot (600 TL) gibi.

ODINE Halka Arzı Bugün Borsada İlk Tavanı Kaç Lira! ODINE Halka Arzı Bugün Borsada İlk Tavanı Kaç Lira!

A1 Capital Yatırım şirketinin halka arzıyla ilgili daha fazla detay ve bilgi için ilgili aracı kurum veya şirketin resmi kanallarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Editör: Burhanettin Ercuman