Dolar ve Euro, hafta başından beri hızlı yükseliş yaşadıktan sonra bugün daha sakin bir seyir izlemeye başladı. Dolar kuru bugün 23,3187 TL seviyesinden açılırken, Euro ise 24,9666 TL seviyesinden başladı.

Döviz piyasaları, serbest dalgalanmaya bırakıldığından beri Euro ve Dolar, Türk Lirası karşısında Pazartesi gününden itibaren %10'un üzerinde değer kazandı. Ancak, Dolardaki hızlı yükseliş 23,30 TL seviyesinde duruldu.

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. (ONRYT) Halka Arz İçin Hazır: Tüm Detaylar! Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. (ONRYT) Halka Arz İçin Hazır: Tüm Detaylar!

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından ilk mesajlarını paylaştı. İngilizce olarak attığı tweetlerde Bakan Şimşek, "Öngörülebilirliği artıracağız" ifadesini kullandı. Şimşek, "Yerel ve küresel zorluklar arasında ilerlerken, kurallara dayalı politikalarla öngörülebilirliği artırmaya yönelik taahhüdümüzü teyit ediyoruz. Acil önceliğimiz, ekibimizi güçlendirmek ve güvenilir bir program tasarlamaktır" açıklamasını yaptı.

Editör: Burhanettin Ercuman