Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO) yeni bir zöleşmeye imza attı.

Adıyaman Besni Genel Altyapı, Sanat Yapıları ve Yol İnşaatı İşi" için T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EKGYO) arasında imzalanan "Deprem Bölgesinde Yapılacak Kalıcı Konutlara İlişkin Protokol" çerçevesinde bir sözleşme imzalandı. Sözleşme, 20 Ekim 2023 tarihinde yüklenici olarak belirlenen LEDA Yapı ve Proje Taahhüt Limited Şirketi ile imzalandı.

ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. (ERCB) ELON MUSK Haberleri Hakkında Açıklama Yaptı! ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. (ERCB) ELON MUSK Haberleri Hakkında Açıklama Yaptı!

Sözleşme bedeli, KDV dahil toplamda 490.000.000 TL olarak belirlendi.

KAP Açıklaması:

"T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şirketimiz arasında imzalanan "Deprem Bölgesinde Yapılacak Kalıcı Konutlara İlişkin Protokol" çerçevesinde Bakanlık adına Şirketimiz tarafından ihale edilen Adıyaman Besni Genel Altyapı, Sanat Yapıları ve Yol İnşaatı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici LEDA Yapı ve Proje Taah. Ltd. Şti. ile 20.10.2023 tarihinde imzalanmıştır.

  Sözleşme Bedeli: 490.000.000 TL + KDV'dir."