CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (CWENE), yeni anlaşmasını duyurdu.

Müşterisi 4M Enerji ve Teknoloji Anonim Şirketi ile arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu için bir sözleşme imzaladığını duyurdu.

İmzalanan sözleşme kapsamında, arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu için toplam 3.371.000,00 USD (Üç Milyon Üç Yüz Yetmiş Bir Bin Amerikan Doları) öngörüldüğünü belirtti.

Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın döviz alış USD/TL kuru üzerinden hesaplanarak KDV hariç toplam 98.896.375,40 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Proje kapsamında gerçekleştirilecek güneş enerjisi santrali kurulumunun 2024 yılı ikinci çeyreğinin sonuna kadar tamamlanması planlanmakta olduğunu bildirdi.

1 Yılda %313.19 Kazandıran Teknoloji Şirketi Milyon Dolarlık Anlaşmasını Duyurdu! 1 Yılda %313.19 Kazandıran Teknoloji Şirketi Milyon Dolarlık Anlaşmasını Duyurdu!

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda Yaptığı Açıklama:

Şirketimiz ile müşterimiz 4M Enerji ve Teknoloji Anonim Şirketi arasında arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 3.371.000,00 USD (ÜçMilyonÜçYüzYetmişBirBinAmerikanDoları) ( Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış USD/TL kuru ile KDV hariç toplam 98.896.375,40 TL'dir) tutarında sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamında söz konusu projenin 2024 yılı ikinci çeyreğinin sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Editör: Abdurrahman Zougari