Petrol Ve Sanayi Devi Milyon Euro'luk Yeni Yatırımını Duyurdu! Petrol Ve Sanayi Devi Milyon Euro'luk Yeni Yatırımını Duyurdu!

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. (GSRAY), 11 Temmuz 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, şirketin, Galatasaray Spor Kulübü ve SOCAR Turkey Enerji A.Ş. arasında geçerli olacak toplamda EURO 15.000.000 + KDV tutarında bir Sponsorluk Reklam ve Tanıtım Hakları Sözleşmesi imzaladığını duyurdu. Sözleşmenin toplamda 3 sezon boyunca geçerli olacağı belirtildi.

Açıklamada, Sponsorluk bedelinin Şirket ile Galatasaray Spor Kulübü arasında %50-%50 şeklinde dağıtılacağına dair bir sözleşme imzalandığı ifade edildi. Şirket, bu bilgilerin detaylarını daha sonra kamuoyuyla paylaşacağını belirtti.

Kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformunda Yaptığı Açıklama:

11 Temmuz 2023 tarihinde yaptığımız KAP açıklamasında, Şirketimiz, Galatasaray Spor Kulübü ve SOCAR Turkey Enerji A.Ş. arasında, toplam 3 (üç) sezon için geçerli olacak şekilde toplamda EURO 15.000.000 + KDV tutarında bir Sponsorluk Reklam ve Tanıtım Hakları Sözleşmesi imzalandığını ve Sponsorluk bedelinin Şirketimiz ile Galatasaray Spor Kulübü arasında dağılımının ise bilahare açıklanacağını bildirmiştik. Şirketimiz ile Galatasaray Spor Kulübü arasında Sponsorluk bedelinin %50'si Şirketimiz ve %50'si Galatasaray Spor Kulübü olacak şekilde dağıtılmasına ilişkin sözleşme imzalanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Editör: Abdurrahman Zougari