Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat San. A.Ş. toplamda 40,000,000 lotun halka arz edileceğini duyurdu. Şirketin paylarının yüzde 30,30'u halka açık olacak. Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat San. A.Ş. halka arzı ''Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'' tarafından gerçekleşecek.

Halka Arz Detayları

Dağıtım Yöntemi: Eşit Dağıtım

Dağıtılacak Pay: 40.000.000 lot

Borsa İstanbul Kodu: Belirlenmedi

Halka Arz Tarihi: Belirlenmedi

Halka Arz Fiyatı: Belirlenmedi


 *Gıpta Kırtasiye halka arzında T1-T2 bakiye kullanılamayacaktır.

Kuzey Boru halka arz detayları! Tüm soruların cevapları bu haberde Kuzey Boru halka arz detayları! Tüm soruların cevapları bu haberde


Fiyat İstikrarı

- 30 gün.

Fonun Kullanım Yerleri

- %35-40 Yurtiçi üretim kapasitesi artırılması için ilave makine alımı, çatı güneş enerjisi yatırmı ve ilave fabrika inşaatının yapılması.
- %40-45 İşletme sermayesi finansmanı.
- %25-30 Finansal borç ödemeleri.

Satmama Taahhüdü

- 1 Yıl, İhraççı.
- 1 Yıl, Ortaklar.

Gıpta Ofis Faaliyeti

Ana faaliyet alanı 3 temel sektördür. Kırtasiye Promosyon Ambalaj Defter – Ajanda ve Kağıt Promosyon ürünler konusunda en büyük üreticidir. Kırtasiye : Satış Ağı iç pazarda 10,000’den fazla kırtasiye satış noktasına ulaşmakta ve 20 ülkedeki distribütörleri ile birlikte yurtdışındaki binlerce kırtasiye satış noktasında tüketiciyi GIPTA markalı ürünler ile buluşturmaktadır. Promosyon : Türkiye’nin ilk 2,000 firma ve kurumuna servis ve ürün sağlamakta ve pek çok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır. Ambalaj : İç pazarda Kurumsal yapılar ve kuyum perakende mağazalarına verdiği hizmet ve ürün açısından lider konumdadır. Ayrıca pek çok ülkeye Sert Hediye kutuları ihraç etmektedir. Tüm alanlarda sadece GIPTA markası ile pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Çeyrek asrı geçmiş bir süredir GIPTA, hep daha iyiyi, hep yeniyi üretirken teknolojinin sağladığı imkanları geniş makine parkına yansıtmayı ilke edinmiştir. 500 kalifiye ve tecrübeli çalışanı ile sizlere yüksek / standart kaliteyi ve hizmeti sunmak amacıyla yoluna devam etmektedir.