Meka Beton Santralleri, Yurt İçinde Yeni Bir Kırma Eleme Tesisi Üretimi İçin Sipariş Aldı

Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKAG), yurt içinde yerleşik bir şirketten, Kırma Eleme Tesisi siparişi aldığını duyurdu.

Yatırımcısını Perişan Eden Halka Arz Hissesi Yeni Şirket Kuruyor! Yatırımcısını Perişan Eden Halka Arz Hissesi Yeni Şirket Kuruyor!

Sipariş bedeli KDV dahil 1.536.000 EUR olarak belirlenmiştir.

Planlamalara göre, söz konusu tesisin dizaynı, üretimi, sevkiyatı ve montaj işlemleri Nisan 2024 tarihine kadar tamamlanacak.

İlgili sözleşme kapsamında, toplam bedelin %30'u oranında avans ödemesi alınacak. Bu adım, Meka Beton Santralleri'nin siparişin başarıyla yerine getirilmesi için finansal destek sağlamak amacını taşıyor.

Sözleşme detaylarına göre, Kırma Eleme Tesisi'nin üretimi tamamen Meka Beton Santralleri tarafından gerçekleştirilecek.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda Yaptığı Açıklama:

Şirketimizin 07/12/2023 tarihinde Özel Durum Açıklaması (Genel) şablonundan yayınlanan Yeni Sipariş Alınması konulu açıklamamızın aynısı Yeni İş İlişkisi şablonunda yeniden yayınlanmıştır.  

Şirketimiz, yurt içi yerleşik bir şirketten bugün (07.12.2023)  Kırma Eleme Tesisi Siparişi almıştır. Sipariş bedeli KDV Dahil 1.536.000 (BirMilyonBeşYüzOtuzAltıBin) EUR 'dur. 

Sipariş konusu tesisin dizayn, üretim, sevkiyat ve montaj işlemleri Nisan 2024 tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır.

Sözleşme bedelinin %30'u oranında avans ödemesi alınacaktır.

Söz konusu Kırma Eleme Tesisi'nin üretimi Şirketimiz tarafından yapılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Editör: Abdurrahman Zougari