Bu Sitelere Dikkat! Bu Sitelere Erişim Engeli Getirildi! Bu Sitelere Dikkat! Bu Sitelere Erişim Engeli Getirildi!

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'nin karton üretim sektöründe önemli bir oyuncu olan 1 No'lu (KM1) Karton Üretim Hattı tesisi, büyük bir dönüşüm sürecini başarıyla tamamladı. Tesisin binasında gerçekleştirilen inşaat, bakım ve güçlendirme çalışmaları, uzun bir sürecin ardından 31 Ekim 2023 tarihi itibariyle başarıyla sonuçlandı. Bu kapsamlı çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte, 1 No'lu (KM1) Karton Üretim Hattı tekrar üretim faaliyetlerine döndü.

Projenin tamamlanması, tesisin altyapısını modernize etme, verimliliği artırma ve ürün kalitesini yükseltme hedeflerine büyük ölçüde katkıda bulunuyor.

KAP Açıklaması:

"1 No'lu (KM1) Karton Üretim Hattı tesisi binasında yapılan inşaat bakım ve güçlendirme çalışmaları 31.10.2023 tarihi itibariyle tamamlanmış olup, 1 No'lu (KM1) Karton Üretim Hattında üretim faaliyetlerine yeniden başlanmıştır.

İş bu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda Türkçe açıklama esas kabul edilecektir."