MİA TEKNOLOJİ A.Ş.'nin bağlı ortaklıklarından Tripy Mobility Teknoloji A.Ş., çağın gereksinimlerine yanıt veren bir projeyi başlatıyor. Şirketin AR-GE birimi tarafından geliştirilen "Tripy-Tech" olarak adlandırılan Modern Akıllı Tesis Güvenliği ve Yönetimine Yönelik Modül Yazılımı, Gazi Üniversitesi Teknopark Yönetimi tarafından onaylandı.

Proje, 8.220.000 Türk Lirası bütçesi ile büyük bir özgünlüğe sahip. Tripy-Tech, insan, araç ve varlık yönetimi ile tesis güvenliğini ve gözetimini içeren çeşitli fonksiyonları kapsayan bir yazılım projesidir. Bu yazılım, kamu kurumları, yerel yönetimler, özel işletmeler, üniversiteler, bankalar, hastaneler ve mobilite operatörleri gibi birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

%400 Bedelsizin Tarihi Belli Oldu! %400 Bedelsizin Tarihi Belli Oldu!

Tripy-Tech projesinin temel hedefi, farklı teknik dilleri, yazılımları ve bilimsel yaklaşımları bir araya getirerek tesis yönetimini ve güvenliğini dönüştürmek.

KAP Açıklaması:

"İnsan , araç ve varlık yönetimi ile ilgili çok çeşitli fonksiyonları kapsayan, tesis güvenliğini ve gözetimini sağlamak amacıyla şirketimizin bağlı ortaklıklarından Tripy Mobility Teknoloji A.Ş.'nin AR-GE Birimi tarafından geliştirilen Modern Akıllı Tesis Güvenliği ve Yönetimine Yönelik Modül Yazılımı (Tripy-Tech) projesinin Gazi Üniversitesi Teknopark Yönetimi tarafından onaylandığı bildirilmiştir.

Proje bütçesi 8.220.000 TL olup, proje kapsamında geliştirilecek olan modüller ile kamu kurumlarının, yerel yönetimlerin, özel işletmelerin, üniversitelerin, bankaların, hastanelerin ve mobilite operatörlerinin çok çeşitli teknik dilleri, yazılımları ve bilimsel yaklaşımları bir araya getirerek tesis yönetimini ve güvenliğinin dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

AR-GE projelerimizin geliştirilmesi ve artırılması konusundaki çalışmalarımız devam etmektedir.

Kamuoyuna Saygıyla Sunarız."

Editör: Bengüsu Ogelman