MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) tam 61.510.000,00 TL tutarında iş anlaşmasına imza attığını bildirdi.

En son iki ay önce 525.675,00 Amerikan Doları tutarında sözleşme yapan şirket, bugün yaptığı bildirideki rakamlarla dikkatleri üstüne çekti.

Şirketin KAP'ta yayınladığı bildiri şu şekilde:

"Şirketimiz bugün itibariyle  yurt içinde faaliyet gösteren Türk menşeli bir firma ile toplam  61.510.000,00 TL (KDV  Hariç) tutarında  "Komple Sayaç Malzeme Grubu ve Yazılım Devreye Alma Hizmeti" sözleşmesi imzalanmıştır."

Dev Sermaye Artışı! Pay Sahiplerine Büyük Fırsat! Dev Sermaye Artışı! Pay Sahiplerine Büyük Fırsat!

İki ay önce ise şu şekilde iş anlaşması bildirimi yayınlamıştı:

"Şirketimiz yurtdışında bulunan bir Müşterisinden  525.675,00 $ tutarında muhtelif elektrik sayaçları ve ekipmanları konusunda yeni bir sipariş almıştır.  Siparişe konu ürünlerin teslimatlarının 2023 yılı  içinde tamamlanması planlanmaktadır."

Şirketin faaliyet konusu şu şekilde:
MANAS Enerji Yönetimi, Enerji ve Su kaynakları yönetimi konusunda ürün, hizmet ve yazılım çözümleri sunan teknoloji şirketidir. Şirketin faaliyet gösterdiği ana faaliyet alanları gaz, su, elektrik ve ısı sayaçlarının üretimi, test ve kalibrasyonu, bakımı, bu konularda teknolojik hizmetler sunulması ve enerji verimliliği çözümleri geliştirilmesi, bilgi sistemleri, programlama, yazılım ve danışmanlık hizmetleri vermesi, savunma sanayi sektörü başta olmak üzere endüstriyel alanda tasarım, Ar-Ge, ürün geliştirme, imalat ve teknoloji geliştirme hizmetleri sunulmasıdır.

MANAS'ın Aralık ayından itibaren grafiği bu şekilde seyretmekte. İki ay önceki bildiriminin ardından grafikte bir artış görmekteyiz.

Editör: Ceyda Güven