Paranızı 2'ye katlayan OTOMOTİV şirketi %5 değerlendi! Paranızı 2'ye katlayan OTOMOTİV şirketi %5 değerlendi!

Europower Enerji, KAP'a yaptığı açıklama ile yeni bir ihale kazandığını duyurdu. Şirket, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "İTM-445 Referanslı 154kV Karkamış TM(Gaziantep) Yapım İşi" konulu ihaleye katıldı ve en düşük teklifi vererek ihalede birinci oldu. İhale bedeli 118.713.550 TL olarak belirlendi. Şirket, ihale ile ilgili gelişmeleri kamuoyu ve yatırımcılarla paylaşacağını bildirdi.

Europower, elektrik ekipmanları ve malzemeleri üretimi yapan bir şirkettir. AG (Alçak Gerilim), OG (Orta Gerilim) ve YG (Yüksek Gerilim) ürünleriyle faaliyet gösteren şirket, AR-GE merkezi aracılığıyla yeni ürünlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve üretimi konusunda çalışmalar yapmaktadır. Şirketin ihracatı bugüne kadar 66 ülkeye ulaşmış olup mühendislik, tasarım, kurulum, test, devreye alma ve eğitim hizmetleri de sunmaktadır.

Europower, yüksek kaliteli ürünleriyle güvenilirlik ve kalite standartlarına sahip bir şirket olarak tanınmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. AR-GE çalışmalarıyla teknolojik yenilikleri takip eden Europower, en son standartlara uygun ürünler tasarlayıp üretmektedir.

Editör: Burhanettin Ercuman