Lokman Hekim Engürüsağ Sağlık, Turizm, Eğitim Hizmetleri ve İnşaat Taahhüt A.Ş. (LKMNH) hisseleri, yılbaşından bu yana yaşadığı düşüşe rağmen, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıoğlu'nun hisselerde gerçekleştirdiği önemli alım ile dikkat çekiyor. Sarıoğlu, 18 Mart 2024 tarihinde, şirket hisselerinde ortalama 61,38 TL fiyatla 12.000 TL nominal değerinde bir alım yaparak, Lokman Hekim Engürüsağ'daki payını %3,75 seviyesine çıkardı.

Bu Hafta Öne Çıkan Hedef Fiyatlar! Bu Hafta Öne Çıkan Hedef Fiyatlar!

Bu gelişme, son dönemlerde piyasa değeri düşen LKMNH hisselerine yönelik bir güven işareti olarak yorumlanabilir. Mustafa Sarıoğlu'nun bu alımı, şirketin sağlık, turizm, eğitim ve inşaat sektörlerindeki faaliyetlerine olan bağlılığını ve bu alanlardaki potansiyeli gözler önüne seriyor. Sarıoğlu'nun hisse alımı, Lokman Hekim Engürüsağ'ın mevcut piyasa koşullarında bile dayanıklılığını ve yönetimin şirkete olan inancını gösteriyor.

Yapılan KAP Açıklaması:

18/03/2024 tarihinde LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. payları ile ilgili olarak
ortalama 61,38 TL fiyattan 12.000-TL toplam nominal tutarlı alış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte LOKMAN HEKİM
ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 18/03/2024 tarihi
itibariyle %3,75 sınırına ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Lokman Hekim Engürüsağ Sağlık, Turizm, Eğitim Hizmetleri ve İnşaat Taahhüt A.Ş. (LKMNH) 3 Aylık Hisse Grafiği:

Yatırımcıların Dikkatine! Sizlere sunulan bu haber bir yatırım tavsiyesi değildir. Sunulan bilgiler, Lokman Hekim Engürüsağ Sağlık, Turizm, Eğitim Hizmetleri ve İnşaat Taahhüt A.Ş. şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıoğlu'nun şirket hisselerinde gerçekleştirdiği alım işlemine dair güncel bir gelişmeyi aktarmaktadır. Haber, şirketin piyasada mevcut durumu ve yönetim kurulu başkanının şirkete olan bağlılığı hakkında bilgilendirme amacı taşımakta olup, herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Yatırım kararları verilirken, bireysel finansal durum ve risk toleransı gibi faktörler göz önünde bulundurularak, detaylı bir araştırma yapılması önerilir.

Editör: Abdurrahman Zougari