REEDR ve Hepsiburada, müşterilere daha iyi hizmet sunmak ve e-ticaret deneyimini daha da geliştirmek amacıyla bu işbirliği sözleşmesini imzaladı.

E-ticaret dünyasının önde gelen oyuncuları REEDR ve Hepsiburada, müşteri kazanımı, pazarlama stratejileri ve müşteri sadakatinin geliştirilmesi alanlarında büyük bir işbirliği yapma kararı aldı. Bu işbirliği kapsamında, Hepsiburada'nın dijital ödeme sistemi olan HepsiPay (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi) REEDR ile güçlerini birleştirerek sinerji yaratmayı hedefliyor.

Borsa İstanbul’da Tedbir Kararı Kaldırılan 9 Hissede Yatırımcılara Özgürlük! Borsa İstanbul’da Tedbir Kararı Kaldırılan 9 Hissede Yatırımcılara Özgürlük!

KAP Açıklaması:

"Değerli Paydaşlarımız,

Şirketimiz çevrimiçi alışveriş siteleri ile yapılan işbirlikleri kapsamında, Hepsiburada'nın dijital ödeme sistemi olan HepsiPay (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi) ile müşteri kazanım ve geliştirilmesine ilişkin olarak yapılacak pazarlama işbirliği, müşteri sadakati geliştirme ve benzeri konularda sinerji yaratılması amacıyla sözleşme imzalamıştır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "