01.01.2023 - 30.09.2023 tarihli finansal raporların KAP'a bildirimi ile ilgili olarak ek süre verilmesi Sermaye Piyasası Kurulu tarafından uygun görülen şirket aşağıda yer almaktadır.

- Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.' ne (03.11.2023 (dahil) tarihine kadar.

Hissedeki Tedbirler!

DOFER paylarında 29 kasım tarihine kadar kadar brüt takas, açığa satış ve kredili işlem yasağı tedbirleri bulunmaktadır.

Enerji Şirketinden Yeni Atılım! Yurtdışında İki Yeni Şirket Açıyor! Enerji Şirketinden Yeni Atılım! Yurtdışında İki Yeni Şirket Açıyor!

Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ne İş Yapar?

1985 yılında faaliyete başlayan Dofer Yapı Malzemeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan tarafından kurulmuştur. Şirket, Ankara’da demir ticareti, çelik hasır ve hazır demir üretimi yapan en güçlü firmalardan biri olarak sektörde yer almaktadır.

Bünyesinde 130 kişi istihdam eden Dofer Yapı Malzemeleri, gerek kuvvetli sermaye yapısı gerekse üretici olmasından kaynaklı maliyet avantajı ve tır filosunun sağladığı lojistik avantajı ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Şirketin yıllık demir ticareti 250.000 ton, çelik hasır üretim kapasitesi 90.000 ton ve hazır demir üretim kapasitesi 24.000 tondur.