Tavan kapatan bu 3 hissede Borsa açıklama istedi Neler oluyor?

LMKDC Halka Arz Sonuçları Açıklandı! Yatırımcısına Kaç Lot Verdi? LMKDC Halka Arz Sonuçları Açıklandı! Yatırımcısına Kaç Lot Verdi?

ICBCT'den açıklama!

Tavan fiyatı olan 18.10 TL'den ICBCT seansı kapattı. Sonrasında açıklama gecikmedi

Aşağıdaki açıklama, Borsa İstanbul A.Ş.'nin 04.12.2023 tarihli ve E-18454353-100.06-21868 sayılı yazısı ile Bankamızın payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'ne göre kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususunda özel durum açıklaması yapılması talebi üzerine yapılmaktadır.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumlar Tebliği'ne göre, Bankamızın payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak, Bankamız tarafından kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

Selçuk gıda'dan açıklama!

SELGD hissesi de günü tavan fiyatı olan 18,11 TL'den kapattı.

Şirketimizin Hisse Senetleri üzerinde gerçekleşen olağan dışı fiyat hareketlerini etkileyecek, 

Şirketimizin faaliyetleri ile ilgili 04.12.2023 tarihi ( Bugün) itibariyle Kamuya bildirdiklerimiz haricinde henüz açıklanmamış Özel bir durumun bulunmadığını,

Yeşil Gayrımenkul'den açıklama

YGYO hissesi %9,97 primle günü 3,31 TL'den kapattı.

Borsa İstanbul A.Ş.'nin  04.12.2023 tarihli ve   E-18454353-100.06-21875  sayılı yazısı  ile Şirketimiz payları   üzerinde gerçekleşen olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin henüz kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususundaki açıklamalarımız talep edilmiştir.  

Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve  miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Tebliği'nin "Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri" başlıklı 8. maddesine istinaden Şirketimizin kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmamaktadır.  

Editör: Sekna Karaca