Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR), 08.11.2023 tarihinde, grup şirketlerinin insan kaynakları yönetimi konusunda daha etkin ve profesyonel hizmet sunmak amacıyla kurulması planlanan Reeder İnsan Kaynakları ve Danışmanlık A.Ş.'nin kuruluşundan vazgeçme kararı almıştır. Bu karar, grup şirketlerinin iç bünyelerindeki yönetimsel nedenler ve yapılanmalar doğrultusunda alınmıştır.

Çimento devinden %23558 rekor bedelsiz! Çimento devinden %23558 rekor bedelsiz!

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., sosyal güvenlik mevzuatı uyumu, performans değerlendirmeleri, işe alım süreçleri, prim sistemleri gibi konularda profesyonelleşerek tüm grup şirketlerine hizmet etme hedefiyle kurulması planlanan Reeder İnsan Kaynakları ve Danışmanlık A.Ş. projesinden vazgeçilmesini, yapılanmaların iç bünyede tamamlanmasına karar verilmesini kamuoyuyla paylaşmaktadır.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda Yaptığı Açıklama:

08.11.2023 tarihinde grup şirketlerimizin insan kaynakları yönetimi açısından sosyal güvenlik mevzuatı uyumu, performans değerlendirmeleri, işe alım süreçleri, prim sistemleri geliştirilmesi ve uygulanması gibi konularda profesyonelleşerek tüm grup şirketlerimize hizmet etmek amacıyla kurulmasına karar verilen Reeder İnsan Kaynakları ve Danışmanlık A.Ş. unvanlı şirketin kuruluşundan vazgeçilmiştir. Söz konusu  yapılanmaların yönetimsel nedenlerle grup şirketlerinin iç bünyelerinde tamamlanmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Editör: Abdurrahman Zougari