MILPA Hissesi, muazzam bir yükseliş trendine girişerek Mıpaz Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin borsada işlem gören gözde hisse senetleri arasında yer alıyor. Doğan Holding şirketlerinin ürettiği ulaştırma ekipmanı, taşıtlar, gayrimenkul ve tüketim ürünleri konusunda hem iç hem de dış piyasalarda etkin bir şekilde pazarlama faaliyetleriyle dikkat çeken şirketin hisse senedi, 26 Ocak 2024 tarihinden itibaren üç gündür tavan tamamlıyor.

Halk Yatırım PGSUS İçin AL Tavsiyesinde Bulundu!! Halk Yatırım PGSUS İçin AL Tavsiyesinde Bulundu!!

Son bir yılda 10.45 TL'den 78.10 TL'ye kadar muazzam bir yükseliş kaydeden MILPA hissesi, yatırımcısına %627.87 oranında kazanç sağladı. Şaşırtıcı bir başarıya imza atan hisse senedi, geçtiğimiz beş sene içerisinde ise yatırımcısına %5152.61 oranında getiri sunarak büyük bir memnuniyet yarattı. 52 haftalık grafik incelendiğinde, hissenin en düşük fiyatının 6.17 TL, en yüksek fiyatının ise 78.10 TL olarak kaydedildiği görülüyor.

MILPA hissesinin temel verileri de dikkat çekici. Şirketin piyasa değeri 9.38 milyar TL'ye ulaşırken, fiyat/kazanç oranı ise 45.45 olarak öne çıkıyor.
 

Editör: Abdurrahman Zougari