AGROTECH Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. halka arzıyla ilgili detaylar:

  • 300.000.000 TL lot satışa sunulacak
  •  5,21 TL birim fiyatla yatırımcılara halka arz edecek.
  • Halka arz sürecinde, Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. liderliğindeki konsorsiyum tarafından paylar, bireylere eşit dağıtım yöntemiyle sunulacak.

AGROTECH Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. Ne İş Yapar?

2013 yılında kurulan AGROTECH Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., kısa bir süre içinde Türkiye'nin potansiyeli yüksek sektörlerinde uzmanlaşarak katma değeri yüksek üretimlerle büyüdü. Yurt içindeki başarılarını küresel düzeye taşıyarak bugün, birden fazla ülkede varlık gösteriyor. 10 yılı aşkın süredir Türkiye ve bölge coğrafyasında devam eden yatırımları ve başarılı çalışmaları ile ülkemiz dışında da önemli bir aktör haline gelerek dünyada söz sahibi bir şirket konumuna ulaştı.

SON DAKİKA! Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı! SON DAKİKA! Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı!

AGROTECH, birçok sektörde iş ortaklarına eğitim, işletim ve danışmanlık hizmetleri sunarak birçok başarılı projeye hayat verdi ve anahtar teslim projeler gerçekleştirdi. Yazılım, donanım, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile desteklenen tüm projeleri, kurumlara özel ve yüksek teknolojiye dayanan çözümler üreterek gerçekleştirdi.

Şirketin sahip olduğu uluslararası deneyim, yüksek teknoloji ve sürdürülebilir üretim anlayışı ile hem topluma hem de ülke ekonomisine faydalı çalışmalar gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Editör: Bengüsu Ogelman