CVK Maden İşletmeleri, halka arz projeksiyonları doğrultusunda Balıkesir'deki altın maden sahasındaki üretim tesisine yönelik önemli bir adım attı. Yurt içindeki bir şirketle yapılan anlaşma kapsamında, seperasyon ve filtre ekipmanları için 5.400.000 Euro'luk sipariş verildi

Gayrimenkul Şirketi Düşüyor! Paranızı Yarıdan Fazla Düşürdü! Gayrimenkul Şirketi Düşüyor! Paranızı Yarıdan Fazla Düşürdü!

KAP Açıklaması:

"Şirketimiz CVK Maden İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş.'nin halka arz sürecinde paylaşılan belge ve dokümanlarda (İzahname, Fiyat Tespit Raporu, vb.) yer verilen yatırım projeksiyonları kapsamında yatırımlara devam edilmekte olup, Şirketimize ait Balıkesir ili, Sarıalan mevkiindeki altın maden sahasında gerçekleştirilmesi planlanan üretim faaliyetlerine yönelik tesis için seperasyon ve filtre ekipmanları tedariki konusunda yurt içinde yerleşik bir şirket ile anlaşma sağlanmıştır. Siparişin toplam bedeli 5.400.000-Euro (yaklaşık 168,4 milyon TL)'dur. Fiyat katma değer, satış veya benzeri vergiden müstesnadır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,"

Editör: Bengüsu Ogelman