İstanbul Beyoğlu'nda gerçekleştirilen Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi, sektördeki önemli bir oyuncu olan Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile mutfak dolapları ve banyo dolapları imalatı ve montaj işleri konusunda önemli bir adım attı.

Doğanlar Mobilya Grubu, projeye dair hizmet sözleşmesini imzalayarak, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında üretilecek mutfak dolapları ve banyo dolapları için sorumluluk üstlendi. Anılan sözleşme çerçevesinde, imal edilecek ürünlerin toplam bedeli KDV dahil 20.650.000 Türk Lirası olarak belirlendi.

KAP Açıklaması:

Bank of America, Ereğli Demir ve Çelik'te Büyük Pay Satın Aldı! Bank of America, Ereğli Demir ve Çelik'te Büyük Pay Satın Aldı!

"Şirketimiz ile Kuzu Toplu Konut İnşaat A.Ş. arasında imzalanan sözleşme ile İstanbul Beyoğlu Okmeydanı'nda yer alan İstanbul Beyoğlu Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1.Etap 2.Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi için mutfak dolapları ve banyo dolapları imalatı ve montaj işleri hususunda hizmet sözleşmesi imzalanmış olup, anılan sözleşme uyarınca Şirketimiz tarafından imal edilecek ürünlerin toplam bedeli KDV dahil 20.650.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Anılan sözleşme uyarınca Okmeydanı Kentsel Dönüşüm 1.Etap 2.Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları Projesi için Şirketimiz tarafınca imal edilecek ürünlerin tesliminin 12.10.2024 tarihine kadar gerçekleştirilmesi kararlaştırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur."

Editör: Bengüsu Ogelman