MIA Teknoloji, lider güvenlik teknolojileri sağlayıcısı Havelsan ile stratejik bir işbirliğine imza atarak, kritik tesislerin güvenliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Kritik Tesis Güvenlik Sistemleri Projesi kapsamında, Geçiş Kontrol Sistemleri Genel Bakım Onarım Hizmeti Alımı kısmının sözleşmesini 345.000 USD + KDV bedel ile başarıyla imzaladı.

Bu kapsamlı sözleşme, güvenlik sistemlerindeki yüksek teknolojiyi ve uzmanlığı bir araya getirerek, kritik tesislerin güvenliği ve işleyişi için önemli bir adım niteliği taşıyor. İmzalanan sözleşme ile birlikte, proje kapsamında yapılacak bakım ve onarımların, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

3 Hissede Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Başvurusu Yapıldı! 3 Hissede Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Başvurusu Yapıldı!

KAP Açıklaması:

"Şirketimiz ile Havelsan arasında Kritik Tesis Güvenlik Sistemleri Projesi'nin Geçiş Kontrol Sistemleri Genel Bakım Onarım Hizmeti Alımı kısmının sözleşmesini 345.000 USD + KDV bedel ile imzalamıştır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur."