Batman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen "36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı" ihalesi sonuçlandı, ve bu önemli ihaleyi FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. kazandı. İhale, 15 Eylül 2023 tarihinde yapılan duyuru sonrasında sonuçlandı. İhale bedeli, 29.984.937,00 TL olarak belirlendi.

KAP Açıklaması:

"Batman İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ve 15.09.2023 tarihinde duyurusunu yaptığımız "36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı" ihalesi sonuçlanmış olup, ihaleyi şirketimiz kazanmıştır. Yasal itiraz süreci beklenmekte olup akabinde sözleşme imzalama aşamasına geçilecektir. İhale bedeli 29.984.937,00 TL'dir."

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş Ne İş Yapar?

Sağlık Bilişimi alanında, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ile anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet konusu sağlık bilişimi olmak üzere alan uzmanlığı ile ilişkili farklı bilişim projelerinde de yer alabilmektedir.

Sağlık sektöründe bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknoloji ve sürdürdüğü arge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine öncülük etmektedir.

Fonet, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve dinamik kadrosu ile hastanelerin tıbbi, idari ve finansal tüm iş süreçlerinin dijital bir yapı içerisinde yönetilmesini sağlayarak, sağlık profesyonelleri ve yöneticilerinin etkin bir çalışma ve yönetme ortamına kavuşmasını ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.

SPK Teknopark Şirketleri İçin Halka Arzlarda Kolaylık Sağladı! SPK Teknopark Şirketleri İçin Halka Arzlarda Kolaylık Sağladı!

Fonet, gerçekleştirdiği yüzlerce proje ile sektörün lideri durumundadır.

Hisse Grafiği:

Editör: Bengüsu Ogelman