Son 7 günde, Ethereum için ölçekleme çözümü sunan Arbitrum (ARB) %40'tan fazla değer kazandı. Bu yükseliş eşliğinde, balina cüzdanlarının da hareketlendiği görüldü.

Son 24 saat içinde, ARB fiyatı %8 değer kazanarak 1,78 dolara yükseldi. Bu, ARB'nin listelenmesinden bu yana en yüksek seviyeye ulaştığı anlamına geliyor. On-chain verilere göre, balina cüzdanlar geçen hafta genellikle ARB alımı yaptılar.

Bitcoin yıla rekorla başladı ! Bitcoin yıla rekorla başladı !

Büyük ölçekli 23 cüzdan adresinin ARB alım ve satımlarını paylaşan Lookonchan verilerine göre, bu balinalar toplamda 1 milyon ARB'ye sahipti. Veriler, geçtiğimiz hafta sadece 3 balina cüzdan adresinden ARB satışı yapıldığını gösterirken, 9 balina ise ARB alımı yaptı.

Arbitrum'ı satın alan balina sayısı yüksek olsa da, yapılan satışların dolar karşılığı daha yüksek oldu. Geçtiğimiz hafta, 3 balina adresi 38 milyon dolar değerinde ARB sattı, ancak 9 balina 21 milyon dolarlık ARB alımı gerçekleştirdi. Alım yapanların, 1,2 dolar ile 1,5 dolar aralığından işlem yaptığı kaydediliyor. Bu, mevcut durumda balina cüzdanlarının kârda olduğunu göstermektedir.

ARB Coin Nedir? ARB Coin Nereden Alınır, Hangi Borsada Var? İşte Binance ARB  Coin Fiyat Tahmini Ve Grafik Hareketleri... • Şirket Dedikoduları

Editör: Burhanettin Ercuman