Arbitrum (ARB), kripto para dünyasının gözdesi olmaya devam ediyor, özellikle de airdrop dağıtımının ardından.

Proje ekibi, geçtiğimiz günlerde yapılan token transferleriyle ilgili eleştirilere cevaben yeni bir açıklama yaptı. Ekip, artık topluluğa danışmadan token transferi yapmayacaklarını ve herhangi bir amaç olsa bile önce topluluğun onayını alacaklarını belirtti.

Arbitrum, Ethereum için ölçeklenebilirlik çözümleri sunan bir proje olup, 2,2 milyar dolarlık TVL'ye sahip. Bu alanda Ethereum, BNB Chain ve Tron'un ardından dördüncü sırada yer almaktadır ve son günlerde yoğun tartışmaların odağı haline gelmiştir.

Blok zinciri teknolojisinin şeffaflık ve topluluk algısı konularında ortaya çıkan tartışmalar, Arbitrum geliştirme ekibini geri adım atmaya zorladı.

Ekip, yakın zamanda proje gelişiminin devamı ve yeni projeler için bazı token satışları gerçekleştirdi. Ancak, önerilen AIP-1, topluluk tarafından tepki gördü.

Bugün yapılan açıklamada, Arbitrum ekibi şeffaflık konusuna daha fazla önem vereceklerini ve yeni bir token satışı yapmayacaklarını duyurdu.

Arbitrum topluluğunun (DAO) AIP-1'e karşı fikir birliğine varmasından sonra, şimdi topluluk geri bildirimlerini dahil etmenin ve temel endişe alanlarını ele alan yeni AIP'ler ve belgelerle ilerlemenin zamanı geldi.

Bitcoin'de yeni fiyat tahmini ! Bitcoin'de yeni fiyat tahmini !

Bu gelişmelerin ardından, piyasada ARB token fiyatında önemli bir hareketlilik gözlenmedi.

Two Major ARB Whales Dump 3.73 Million Tokens, Incurring Heavy Losses

Editör: Burhanettin Ercuman