1 saatte %10 düştü neler oluyor ?? 1 saatte %10 düştü neler oluyor ??

Binance, kullanıcıların Ether (ETH) stake ettiği borsası aracılığıyla BETH varlıklarını kullanarak 19 Nisan'dan itibaren coin'lerini 1:1 bazında çekebileceklerini duyurdu. Bu duyuru, Ethereum'un Shanghai yükseltmesi olarak da bilinen ve 2020 yılının sonlarından bu yana blokzincirde stake edilen 18 milyondan fazla ETH'in çekilmesine izin veren Shapella hard fork'unun uygulanmasından saatler sonra geldi.

Binance, kullanıcıların çekim taleplerinin sunulduktan sonra iptal edilemeyeceğini ve sürecin başlangıçta yavaş olabileceğini, tamamlanmasının da 15 gün ila birkaç hafta sürebileceğini belirtti. Geri ödenen Ether, kullanıcıların spot cüzdanlarına alınacak ve sırada bekleyen ETH çekme taleplerinde kilitli olan BETH token'ları, staking ödüllerine uygun olmayacak. BETH, Ethereum blok zincirinde ETH'ye 1:1 sabitlenmiş bir token'dir.

Binance, resmi bir duyurusunda, "Kullanıcıların, çekim taleplerini onaylamadan önce alacakları ETH'in tahmini dağıtım tarihini görebileceklerini ve en güncel ETH dağıtım tarihine Staking geçmişlerinden başvurabileceklerini" açıkladı. Borsa, her kullanıcı için günlük bir geri alma fiyatı olabileceğini ve Ethereum ağındaki işlem sınırlamalarına bağlı olarak bu fiyatın değişebileceğini de ekledi.

What Is Ether (ETH), the Cryptocurrency of Ethereum Apps?

Editör: Burhanettin Ercuman