Battı dediler 1 yılda %300 kazandırdı ! PARANIZ 4'E KATLANDI ! Battı dediler 1 yılda %300 kazandırdı ! PARANIZ 4'E KATLANDI !

Huobi, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olarak bilinmektedir. Geçtiğimiz saatlerde, ATS, MMF, NCT, RETH ve WNDR olmak üzere 5 altcoin'i platformundan kaldıracağını açıkladı. Huobi, bu kararın satıcı baskısı nedeniyle alındığını belirtti. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru metninde, blok zinciri ekosisteminin sağlıklı gelişimini desteklemeye yönelik sürekli çabalarının bir parçası olarak bu kararın alındığı ifade edildi.

ATS, MMF, NCT, RETH ve WNDR ticareti, 26 Nisan 2023 tarihinde saat 11:00'de (TSİ) Huobi platformundan tamamen kaldırılacaktır. Bu altcoin'lerin listeden çıkarılmasıyla birlikte, para yatırma hizmetleri kapatılacak, ancak para çekme hizmetleri hala kullanılabilir durumda kalacaktır. Huobi, kullanıcılarını, herhangi bir açık ATS, MMF, NCT, RETH ve WNDR emrini zamanında iptal etmeleri konusunda uyardı.

ATS, MMF, NCT, RETH ve WNDR için herhangi bir açık sipariş, listeden çıkarmanın ardından otomatik olarak iptal edilecektir. İlgili dijital varlıklar, Spot hesabınıza kaydedilecektir. Huobi kullanıcıları, ATS, MMF, NCT, RETH ve WNDR bakiyelerini göremiyorlarsa, Spot hesabındaki "Küçük bakiyeleri gizle" seçeneğinin işaretini kaldırmaları gerektiğini belirtti.Get Started on the Huobi Crypto Exchange – Huobi Learn

Editör: Burhanettin Ercuman