Bitcoin'de yeni fiyat tahmini ! Bitcoin'de yeni fiyat tahmini !

G7 ülkeleri kripto para düzenlemeleri ve standartları konusunu tartışacak: Şu anda G7 zirvesini yöneten Japonya'nın, merkez bankası dijital para birimlerinin (CBDC'ler) uluslararası standartları ve benimsemelerinin avantajları ve dezavantajları konusunda bir tartışmayı yönetmesi bekleniyor. Diğer ülkeler hala bir standart belirleme sürecindeyken, Çin dijital yuan adlı dijital parasının geliştirilmesinde önde gidiyor.

Schlesi güncellemesi öncesinde az sayıda Ethereum doğrulayıcısı fonlarını çekti: Ethereum ağı kullanıcılarının çoğu, Schlesi protokol güncellemesine kayıtsız görünüyorlar. IntoTheBlock'un verileri, güncellemeden sonra yalnızca Ethereum doğrulayıcılarının %0,6'sının varlıklarını çektiğini gösteriyor. Schlesi güncellemesi 10 Nisan'da piyasaya sürüldü.

Bitcoin madenciliği zorluğu tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı: Bitcoin madenciliği zorluğu, ağdaki işlemleri doğrulamak için gereken hesaplama gücünü ölçen bir ölçüdür ve 48 trilyon terahashes ile yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Zorluğun yüksek olması, Bitcoin ağının daha güvenli olarak kabul edilmesine neden olur.

Blockchain köprüsü kullanımı Mart ayında %530 arttı: Blok zinciri analiz platformu Nansen, Mart ayında 623.000'den fazla yeni kullanıcının varlıklarını blok zinciri köprüleri aracılığıyla aktardığını bildirdi. Bu, bir önceki aya göre %530'lik bir artışı temsil ediyor ve zkSync ve Starknet'in popülerliğindeki artışa katkıda bulundu.

Günün öne çıkan kripto para haberleri – 20 Haziran 2022 - EKOTÜRK

ApeCoin Güney Kore borsasında %2.000 değer kazandı: ApeCoin, ETH ve token yatırma ve çekmelerinin askıya alındığı sırada Güney Kore'nin en büyük borsası Upbit'te %2.000'lik ani bir fiyat artışı yaşadı. Bu olağandışı fiyat hareketinin nedeni hala belirsiz.

Editör: Burhanettin Ercuman