Son saatlerde kripto para piyasası sarsıntılı bir seyir izledi. Bitcoin fiyatı 15 dakikadan daha kısa bir sürede 29.000 dolara kadar düştü ve uzun pozisyonlardaki tasfiyelerin çoğunluğu bu düşüşten etkilendi. Şu an BTC 29.300 dolar seviyesinde işlem görüyor ve fiyatlar son düşüşten sonra bir miktar toparlanmaya başladı.

Ethereum da benzer bir durumda ve 2.000 doların altında işlem görüyor. Bu seviye boğalar için kritik bir bölge ve fiyatın düşmesini engellemek için mücadele ediyorlar.

Kripto Para piyasasında son dakika ! Kripto Para piyasasında son dakika !

Piyasa büyük ölçüde düştü ve SOL %8,5 oranında kayıp yaşadı. Ancak Bitcoin, diğer kripto para birimlerine göre daha iyi performans gösteriyor.

Radix (XRD) son günlerde iyi bir performans sergiliyor ve piyasada %10'luk bir artış yaşadı. Ancak son bir saatte %9,4'lük bir düşüş yaşandı. Diğer tüm altcoin'ler kırmızıda işlem görüyor ve Arbitrum (ARB) bu dönemde en kötü performans gösteren kripto para birimi oldu, %12,6 oranında kayıp yaşandı.

Kripto para piyasasının önümüzdeki 24 saat içinde nasıl hareket edeceği merak ediliyor.Kripto parada 'şişir boşalt' oyunu - Son Dakika Haberleri

Editör: Burhanettin Ercuman