Bitcoin'den dev hedef ! Bitcoin'den dev hedef !

XRP ve SEC arasındaki süregelen dava bu ay sonunda sonuçlanması bekleniyor. Bu noktada, davayı etkileyebilecek JPMorgan ve SEC arasındaki ilişkiye dair bir dosyanın zamanında teslim edilip edilemeyeceği konusunda bir tartışma var.

John E. Deaton ve James K. Filan gibi Ripple davasıyla ilgili avukatlar karar bekliyor. Kararın bu ay geleceğine yönelik artan bir beklenti var ve Ripple CEO'su Brad Garlinghouse da dahil olmak üzere pek çok kişi, davaların bu yıl içinde çözüleceğine inanıyor.

Dava beklentileri şekillenirken, JPMorgan ve SEC arasındaki ilişki sorgulanıyor. Ashley Prosper önceden Freedom of Information Act (FOIA) kapsamında Ripple hakkında JPMorgan ve SEC arasındaki iletişime ilişkin detayları talep etmişti. Prosper, iki kuruluş arasındaki iletişimin ifşa edilmesini istiyor.

FOIA talebine yanıt olarak, belgelerin SEC tarafından yakın zamanda alındığı belirtildi. Şu anda, SEC tarafından gelen veriler inceleniyor. SEC'in gizli kayıtları nedeniyle araştırmanın 60 gün sürebileceği bildirildi.

En popüler üçüncü kripto parada sert düşüş - Bloomberg HT

Editör: Burhanettin Ercuman